Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cdub12

Cinema Addict - 1627 Film Ratings

Member Since: Mar 27, 2012

Location: USA

more Recent Ratings
63 41% Biggie: I Got a Story to Tell (2021) - Mar 06, 2021
37 8% I Care a Lot (2021) - Feb 23, 2021
"Am I supposed to be rooting for the woman who imprisons and robs the elderly? Is that really the main character?"
90 95% Nomadland (2020) - Feb 20, 2021
81 82% Judas and the Black Messiah (2021) - Feb 13, 2021
24 4% 21 (2008) - Feb 12, 2021
54 23% War Dogs (2016) - Feb 11, 2021
41 11% Ocean's Thirteen (2007) - Feb 10, 2021
57 27% Promising Young Woman (2020) - Feb 09, 2021
52 20% American Psycho (2000) - Feb 08, 2021
48 16% Ocean's Twelve (2004) - Feb 07, 2021