cemkeskin

cemkeskin
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 03 May 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 30% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 04 May 2018
76 30% Madagascar (2005) - Rated 04 May 2018
80 58% Up (2009) - Rated 04 May 2018
70 10% I, Robot (2004) - Rated 04 May 2018
74 20% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 04 May 2018
88 94% American Beauty (1999) - Rated 04 May 2018
70 10% Evan Almighty (2007) - Rated 04 May 2018
78 42% 21 (2008) - Rated 04 May 2018
78 42% Irreversible (2002) - Rated 04 May 2018
82 71% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 04 May 2018