cemsadaka

cemsadaka
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 75% Parasite (2019) - Rated 21 Oct 2019
80 53% Anna (2019) - Rated 21 Oct 2019
75 34% Pretty Woman (1990) - Rated 20 Oct 2019
90 92% The Dark Knight (2008) - Rated 20 Oct 2019
90 92% Joker (2019) - Rated 20 Oct 2019
"amazing movie incredible acting"
60 7% The Fate of the Furious (2017) - Rated 18 Jul 2017
85 75% Rush (2013) - Rated 18 Jul 2017
85 75% Manchester by the Sea (2016) - Rated 18 Jul 2017
85 75% Moonlight (2016) - Rated 18 Jul 2017
75 34% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 18 Jul 2017