centenkus

centenkus
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 82% The Double Life of Veronique (1991) - Rated 14 Apr 2024
100 82% Three Colors: Red (1994) - Rated 08 Apr 2024
100 82% Three Colors: White (1994) - Rated 07 Apr 2024
100 82% Three Colors: Blue (1993) - Rated 06 Apr 2024
100 82% Train Again (2021) - Rated 01 Apr 2024
70 13% Rocky VI (1986) - Rated 01 Apr 2024
90 47% Joy Street (1995) - Rated 30 Mar 2024
90 47% Confess, Fletch (2022) - Rated 30 Mar 2024
100 82% Dune: Part Two (2024) - Rated 30 Mar 2024
90 47% Dune (2021) - Rated 03 Mar 2024