cerenius

cerenius
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 20% Black Swan (2010) - Rated 09 Apr 2017
83 15% The Truman Show (1998) - Rated 09 Apr 2017
78 2% Baska dilde ask (2009) - Rated 09 Apr 2017
89 37% Mustafa Hakkinda Her Sey (2004) - Rated 09 Apr 2017
91 57% Babel (2006) - Rated 09 Apr 2017
87 25% 21 Grams (2003) - Rated 09 Apr 2017
87 25% Her (2013) - Rated 09 Apr 2017
82 10% The Bucket List (2007) - Rated 09 Apr 2017
96 89% Into the Wild (2007) - Rated 09 Apr 2017
93 73% Mary and Max (2009) - Rated 09 Apr 2017