Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cerium

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: Jan 23, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
85 92% Mulan (1998) - Jan 31, 2020
70 55% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Jan 29, 2019
70 55% Good Will Hunting (1997) - Jan 28, 2019
70 55% Crazy Rich Asians (2018) - Jan 28, 2019
80 80% Ready Player One (2018) - Jan 28, 2019
75 67% Holes (2003) - Jan 29, 2018
85 92% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Jan 29, 2018
35 9% Anger Management (2003) - Jan 23, 2018
65 36% Across the Universe (2007) - Jan 23, 2018
68 42% Little Miss Sunshine (2006) - Jan 23, 2018