Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cet1412

Celluloid Junkie - 2524 Film Ratings

Member Since: Nov 3, 2016

Location: Santiago, Santiago, Chile

Age: 25

Gender: Male

Status: Single

more Recent Ratings
50 30% Animal House (1978) - Mar 25, 2019
63 53% My Dinner with Andre (1981) - Mar 25, 2019
43 23% A Christmas Story (1983) - Mar 24, 2019
60 46% Christine (1983) - Mar 24, 2019
47 27% Coming to America (1988) - Mar 23, 2019
47 27% Big Trouble in Little China (1986) - Mar 23, 2019
50 30% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Mar 21, 2019
30 12% Lethal Weapon 4 (1998) - Mar 21, 2019
57 41% Chef (2014) - Mar 20, 2019
63 53% The Cable Guy (1996) - Mar 19, 2019