cetincem

cetincem
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 31% Spectre (2015) - Rated 23 Nov 2015
50 54% Who Am I (2014) - Rated 02 Oct 2015
80 81% Castaway on the Moon (2009) - Rated 30 Jul 2015
70 68% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 30 Jul 2015
85 95% Fight Club (1999) - Rated 30 Jul 2015
80 81% The Truman Show (1998) - Rated 30 Jul 2015
40 31% Avatar (2009) - Rated 30 Jul 2015
50 54% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 30 Jul 2015
20 4% Narc (2002) - Rated 27 Jul 2015
40 31% Cube (1997) - Rated 11 Jun 2015