cetinsamet

cetinsamet
Movie Buff - 117 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2016
Location: Ankara, Çankaya, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 24% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 04 Feb 2016
80 41% Cast Away (2000) - Rated 02 Feb 2016
75 24% The Social Network (2010) - Rated 02 Feb 2016
75 24% Rocky Balboa (2006) - Rated 02 Feb 2016
82 56% Rocky IV (1985) - Rated 02 Feb 2016
72 16% Rocky III (1982) - Rated 02 Feb 2016
80 41% Rocky II (1979) - Rated 02 Feb 2016
90 84% Rocky (1976) - Rated 02 Feb 2016
81 50% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 02 Feb 2016
98 92% 12 Angry Men (1957) - Rated 02 Feb 2016