cezmi

cezmi
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 55% Shutter Island (2010) - Rated 07 Dec 2016
85 55% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 07 Dec 2016
95 94% Goodfellas (1990) - Rated 07 Dec 2016
85 55% Independence Day (1996) - Rated 07 Dec 2016
80 30% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 07 Dec 2016
85 55% Carlito's Way (1993) - Rated 07 Dec 2016
75 15% Super 8 (2011) - Rated 07 Dec 2016
70 6% The Sixth Sense (1999) - Rated 07 Dec 2016
90 80% Black Swan (2010) - Rated 07 Dec 2016
75 15% The Godfather: Part III (1990) - Rated 07 Dec 2016