Ceznar

ceznar
Movie Buff - 477 Film Ratings
Member Since: 05 Jun 2008
Location: LYON, France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 70% Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023) - Rated 05 Aug 2023
88 66% John Wick: Chapter 4 (2023) - Rated 18 Apr 2023
95 93% Nope (2022) - Rated 10 Aug 2022
70 19% Jurassic World: Dominion (2022) - Rated 10 Jun 2022
83 43% Le goût des merveilles (2015) - Rated 13 Jan 2022
99 98% The Book of Boba Fett (2021) - Rated 13 Jan 2022
90 76% Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 13 Jan 2022
76 30% Kaamelott: First Installment (2021) - Rated 27 Dec 2021
91 82% Adieu les cons (2020) - Rated 27 Dec 2021
90 76% The Power of the Dog (2021) - Rated 27 Dec 2021