cfb

cfb
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% Meet the Parents (2000) - Rated 23 Apr 2015
50 17% The Stepford Wives (2004) - Rated 22 Apr 2015
90 48% Dante's Peak (1997) - Rated 22 Apr 2015
90 48% Rush Hour 2 (2001) - Rated 22 Apr 2015
90 48% Yes Man (2008) - Rated 22 Apr 2015
90 48% The Dictator (2012) - Rated 22 Apr 2015
40 14% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 22 Apr 2015
90 48% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 22 Apr 2015
85 31% Night at the Museum (2006) - Rated 22 Apr 2015
10 3% The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Rated 22 Apr 2015