cftvgy

cftvgy
Film Freak - 715 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Boston, MA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 25% The Cable Guy (1996) - Rated 29 Nov 2013
47 29% Deja Vu (2006) - Rated 29 Nov 2013
57 45% Bad Boys (1995) - Rated 29 Nov 2013
58 49% 27 Dresses (2008) - Rated 29 Nov 2013
40 15% Ghostbusters (1984) - Rated 25 Nov 2013
57 45% FernGully: The Last Rainforest (1992) - Rated 14 Nov 2013
60 52% We're the Millers (2013) - Rated 14 Nov 2013
45 25% Bedazzled (2000) - Rated 14 Nov 2013
42 19% Flubber (1997) - Rated 14 Nov 2013
45 25% Jackass: The Movie (2002) - Rated 14 Nov 2013