Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cgZwEv

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 7, 2019

more Recent Ratings
15 35% The Day the Earth Stood Still (2008) - Apr 07, 2019
10 25% The Holiday (2006) - Apr 07, 2019
50 45% M (1931) - Apr 07, 2019
5% Rambo (2008) - Apr 07, 2019
15% Fun with Dick and Jane (2005) - Apr 07, 2019
65 55% Tremors (1990) - Apr 07, 2019
80 75% When Harry Met Sally... (1989) - Apr 07, 2019
90 90% Blue Velvet (1986) - Apr 07, 2019
70 65% Alien (1979) - Apr 07, 2019
90 90% Inception (2010) - Apr 07, 2019