We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
cgcore

Cinema Addict - 1366 Film Ratings

Member Since: Dec 10, 2007

Location: Istanbul, Kadiköy, Turkey

Bio: i don't rank short movies.
more Recent Ratings
55 38% A Quiet Place (2018) - May 26, 2020
66 67% Hereditary (2018) - May 26, 2020
51 32% Durante la tormenta (2018) - May 26, 2020
60 48% The Invisible Man (2020) - May 26, 2020
59 44% Midsommar (2019) - May 26, 2020
49 26% The Beach Bum (2019) - May 26, 2020
49 26% Sincerely Louis CK (2020) - May 26, 2020
66 67% Us (2019) - Mar 05, 2020
21 0% The Silence (2019) - Mar 05, 2020
71 81% Parasite (2019) - Jan 06, 2020