cgherman

cgherman
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2019
Location: USA

more Recent Ratings

Check out cgherman's...

85 57% The Lobster (2015) - Rated 22 Jun 2019
85 57% I Am Legend (2007) - Rated 22 Jun 2019
85 57% Elysium (2013) - Rated 22 Jun 2019
85 57% Dredd (2012) - Rated 22 Jun 2019
85 57% Demolition Man (1993) - Rated 22 Jun 2019
85 57% District 9 (2009) - Rated 22 Jun 2019
80 35% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 22 Jun 2019
95 94% 12 Monkeys (1995) - Rated 22 Jun 2019
40 5% Resident Evil: Retribution (2012) - Rated 22 Jun 2019
50 14% Resident Evil: Afterlife (2010) - Rated 22 Jun 2019