c.gkhn.ol

cgkhnol
Movie Buff - 212 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 67% The Skin I Live In (2011) - Rated 02 Mar 2021
90 67% Louder Than Bombs (2015) - Rated 02 Mar 2021
90 67% Nobody's Business (1996) - Rated 21 Oct 2020
70 4% Virus Tropical (2017) - Rated 20 Oct 2020
80 14% Family Romance, LLC (2019) - Rated 21 Jul 2020
90 67% In Bruges (2008) - Rated 21 Jul 2020
100 96% Sans soleil (1983) - Rated 03 Jun 2020
100 96% La Jetée (1962) - Rated 01 Jun 2020
90 67% Cleo from 5 to 7 (1962) - Rated 01 Jun 2020
90 67% The Misfortunates (2009) - Rated 30 May 2020