Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cgq16054

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: May 13, 2019

more Recent Ratings
Check out cgq16054's...
92 64% Arrival (2016) - May 13, 2019
90 42% Paterson (2016) - May 13, 2019
95 82% Inception (2010) - May 13, 2019
40 3% Aquaman (2018) - May 13, 2019
86 10% Mad Max: Fury Road (2015) - May 13, 2019
90 42% Doctor Strange (2016) - May 13, 2019
90 42% Interstellar (2014) - May 13, 2019
88 21% Doctor Who (2005) - May 13, 2019
93 75% Futurama (1999) - May 13, 2019
88 21% Game of Thrones (2011) - May 13, 2019