Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
chadisdanger

Criticker Zealot - 5815 Film Ratings

Member Since: Jan 31, 2008

more Recent Ratings
82 66% Betrayal (1983) - May 14, 2021
47 3% Flashdance (1983) - May 14, 2021
72 29% Valley Girl (1983) - May 13, 2021
78 51% The Boxer's Omen (1983) - May 12, 2021
81 63% Ballad of Narayama (1983) - May 12, 2021
79 54% Pauline at the Beach (1983) - May 12, 2021
83 71% Le Bal (1983) - May 12, 2021
84 76% Danton (1983) - May 11, 2021
56 7% Conquest (1983) - May 10, 2021
80 58% Carmen (1983) - May 10, 2021