chamby

chamby
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

61% Coco (2017) - Rated 03 Jan 2020
61% True Grit (2010) - Rated 03 Jan 2020
61% Clerks (1994) - Rated 23 Nov 2019
34% My Sassy Girl (2001) - Rated 23 Nov 2019
34% The Mask of Zorro (1998) - Rated 23 Nov 2019
81% No Country for Old Men (2007) - Rated 23 Nov 2019
81% Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Rated 23 Nov 2019
15% Fury (2014) - Rated 23 Nov 2019
15% Garden State (2004) - Rated 23 Nov 2019
61% Apollo 13 (1995) - Rated 23 Nov 2019