chancesmith

chancesmith
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 38% Face/Off (1997) - Rated 09 Apr 2018
80 38% The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 09 Apr 2018
75 16% Sunshine (2007) - Rated 09 Apr 2018
80 38% Resident Evil (2002) - Rated 09 Apr 2018
85 57% Collateral (2004) - Rated 09 Apr 2018
95 79% Ocean's Twelve (2004) - Rated 09 Apr 2018
100 94% The Matrix (1999) - Rated 09 Apr 2018
80 38% K-PAX (2001) - Rated 09 Apr 2018
80 38% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 09 Apr 2018
100 94% Ocean's Eleven (2001) - Rated 09 Apr 2018