chandlerbong

chandlerbong
Movie Buff - 204 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% Hot Fuzz (2007) - Rated 23 Dec 2018
80 58% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 23 Dec 2018
100 90% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 23 Dec 2018
80 58% Drive (2011) - Rated 23 Dec 2018
78 55% Star Trek (2009) - Rated 23 Dec 2018
79 57% Avatar (2009) - Rated 23 Dec 2018
70 41% Inglourious Basterds (2009) - Rated 23 Dec 2018
70 41% The Prestige (2006) - Rated 23 Dec 2018
80 58% Paddington 2 (2017) - Rated 23 Dec 2018
81 60% GLOW (2017) - Rated 23 Dec 2018