chani007

chani007
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 39% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 15 Jan 2017
84 56% Shutter Island (2010) - Rated 15 Jan 2017
93 91% About Schmidt (2002) - Rated 15 Jan 2017
81 39% Chocolat (2000) - Rated 15 Jan 2017
78 26% Gremlins (1984) - Rated 15 Jan 2017
95 96% Amélie (2001) - Rated 15 Jan 2017
82 47% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 15 Jan 2017
87 70% Memento (2001) - Rated 15 Jan 2017
73 12% Back to the Future Part III (1990) - Rated 15 Jan 2017
69 6% Hannibal (2001) - Rated 15 Jan 2017