chanu

chanu
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2024
Location: Colombo, Western, Sri Lanka

more Recent Ratings

99 59% CODA (2021) - Rated 10 Jun 2024
100 81% Pretty Woman (1990) - Rated 10 Jun 2024
70 4% Inception (2010) - Rated 10 Jun 2024
90 31% Schindler's List (1993) - Rated 10 Jun 2024
90 31% The Proposal (2009) - Rated 10 Jun 2024
95 50% Bend It Like Beckham (2002) - Rated 10 Jun 2024
80 13% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 10 Jun 2024
100 81% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 10 Jun 2024
100 81% Pride & Prejudice (2005) - Rated 10 Jun 2024
90 31% Billy Elliot (2000) - Rated 10 Jun 2024