chaombogho

chaombogho
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2018
Location: Kenya
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81% The Shape of Water (2017) - Rated 28 Feb 2018
63% Sister Act 2: Back in the Habit (1993) - Rated 28 Feb 2018
45% The Boss Baby (2017) - Rated 28 Feb 2018
4% The Circle (2017) - Rated 28 Feb 2018
22% A Cure for Wellness (2017) - Rated 28 Feb 2018
22% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 28 Feb 2018
63% Dunkirk (2017) - Rated 28 Feb 2018
22% It (2017) - Rated 28 Feb 2018
81% Darkest Hour (2017) - Rated 28 Feb 2018
45% The Beguiled (2017) - Rated 28 Feb 2018