char

char
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 91% Man of Steel (2013) - Rated 01 Feb 2018
70 37% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 01 Feb 2018
35 12% Night at the Museum (2006) - Rated 01 Feb 2018
20 4% Inglourious Basterds (2009) - Rated 01 Feb 2018
75 54% Back to the Future (1985) - Rated 01 Feb 2018
50 25% Horrible Bosses (2011) - Rated 01 Feb 2018
85 91% Ocean's Twelve (2004) - Rated 01 Feb 2018
75 54% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 01 Feb 2018
80 75% Spider-Man (2002) - Rated 01 Feb 2018
50 25% The Karate Kid, Part II (1986) - Rated 01 Feb 2018