charlesmusil

charlesmusil
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% North by Northwest (1959) - Rated 25 Sep 2020
75 23% The Karate Kid (1984) - Rated 25 Sep 2020
75 23% Sherlock Holmes (2009) - Rated 25 Sep 2020
65 1% Thor: The Dark World (2013) - Rated 25 Sep 2020
85 62% Strangers on a Train (1951) - Rated 25 Sep 2020
75 23% A Quiet Place (2018) - Rated 25 Sep 2020
82 53% Prisoners (2013) - Rated 25 Sep 2020
90 76% Aladdin (1992) - Rated 25 Sep 2020
95 91% The Godfather (1972) - Rated 25 Sep 2020
70 11% Hancock (2008) - Rated 25 Sep 2020