charlie.vag

charlievag
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Nightcrawler (2014) - Rated 15 Aug 2018
85 65% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 15 Aug 2018
80 51% Birdman (2014) - Rated 15 Aug 2018
85 65% Whiplash (2014) - Rated 15 Aug 2018
95 95% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 15 Aug 2018
85 65% Se7en (1995) - Rated 15 Aug 2018
75 35% Gladiator (2000) - Rated 15 Aug 2018
90 83% The Prestige (2006) - Rated 15 Aug 2018
85 65% Amélie (2001) - Rated 15 Aug 2018
90 83% Requiem for a Dream (2000) - Rated 15 Aug 2018