Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
charpham

Movie Buff - 182 Film Ratings

Member Since: Jul 7, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out charpham's...
80 69% The Truman Show (1998) - Jul 07, 2019
90 94% The Big Lebowski (1998) - Jul 07, 2019
0% Cry-Baby (1990) - Jul 07, 2019
20 3% Failure to Launch (2006) - Jul 07, 2019
20 3% Divergent (2014) - Jul 07, 2019
15 2% My Super Ex-Girlfriend (2006) - Jul 07, 2019
50 26% Coyote Ugly (2000) - Jul 07, 2019
30 8% Along Came Polly (2004) - Jul 07, 2019
35 10% Maid in Manhattan (2002) - Jul 07, 2019
35 10% The Break-Up (2006) - Jul 07, 2019