charriso

charriso
Movie Buff - 307 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2012
Location: Plain City, OH, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 3% Roma (2018) - Rated 09 Jun 2019
45 9% Office Christmas Party (2016) - Rated 03 Jun 2019
50 13% Draft Day (2014) - Rated 03 Jun 2019
65 27% Gone Girl (2014) - Rated 03 Jun 2019
65 27% The Accountant (2016) - Rated 03 Jun 2019
60 21% Eddie the Eagle (2016) - Rated 03 Jun 2019
50 13% The Purge: Election Year (2016) - Rated 03 Jun 2019
65 27% War Dogs (2016) - Rated 03 Jun 2019
60 21% Whiskey Tango Foxtrot (2016) - Rated 03 Jun 2019
40 8% Ghostbusters (2016) - Rated 03 Jun 2019