CHartwell

chartwell
Movie Buff - 210 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: New IGN

more Recent Ratings

30 39% Wonder Woman 1984 (2020) - Rated 28 Dec 2020
50 97% Soul (2020) - Rated 26 Dec 2020
40 72% Sound of Metal (2020) - Rated 23 Nov 2020
30 39% Mulan (2020) - Rated 08 Sep 2020
35 53% Tenet (2020) - Rated 01 Sep 2020
25 27% Project Power (2020) - Rated 17 Aug 2020
45 89% Hamilton (2020) - Rated 07 Jul 2020
35 53% Calm with Horses (2020) - Rated 25 Jun 2020
25 27% The King of Staten Island (2020) - Rated 18 Jun 2020
40 72% Da 5 Bloods (2020) - Rated 13 Jun 2020