charv82

charv82
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 41% The Skeleton Twins (2014) - Rated 31 Jan 2018
85 23% Your Sister's Sister (2012) - Rated 10 Jan 2018
88 48% This Is 40 (2012) - Rated 10 Jan 2018
98 97% Forrest Gump (1994) - Rated 10 Jan 2018
90 70% The Green Mile (1999) - Rated 10 Jan 2018
95 89% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 10 Jan 2018
90 70% Django Unchained (2012) - Rated 10 Jan 2018
87 41% Bridesmaids (2011) - Rated 10 Jan 2018
89 55% The Hangover (2009) - Rated 10 Jan 2018
95 89% Good Will Hunting (1997) - Rated 10 Jan 2018