chase

chase
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 24% Jackass: The Movie (2002) - Rated 19 Aug 2015
46 9% 15 Minutes (2001) - Rated 19 Aug 2015
61 14% Bernie (2012) - Rated 19 Aug 2015
85 61% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 19 Aug 2015
85 61% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 19 Aug 2015
86 65% This Is the End (2013) - Rated 19 Aug 2015
80 34% Bruce Almighty (2003) - Rated 19 Aug 2015
82 44% The Hangover (2009) - Rated 19 Aug 2015
87 72% Se7en (1995) - Rated 19 Aug 2015
87 72% The Italian Job (2003) - Rated 19 Aug 2015