chefche99

chefche99
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 04 May 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 0% 28 Days Later (2002) - Rated 04 May 2018
90 0% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 04 May 2018
85 0% Superbad (2007) - Rated 04 May 2018
80 0% 2012 (2009) - Rated 04 May 2018
75 0% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 04 May 2018
85 0% Watchmen (2009) - Rated 04 May 2018
85 0% Furious 7 (2015) - Rated 04 May 2018
90 0% Birdman (2014) - Rated 04 May 2018
85 0% Alien (1979) - Rated 04 May 2018
75 0% Real Steel (2011) - Rated 04 May 2018