chelck

chelck
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

3% Saw (2004) - Rated 25 Oct 2015
50 36% Insomnia (1997) - Rated 25 Oct 2015
75 79% Caddyshack (1980) - Rated 25 Oct 2015
75 79% Airplane! (1980) - Rated 25 Oct 2015
40 19% Coneheads (1993) - Rated 25 Oct 2015
70 66% Princess Mononoke (1997) - Rated 25 Oct 2015
70 66% The Crow (1994) - Rated 25 Oct 2015
75 79% Watchmen (2009) - Rated 25 Oct 2015
20 9% Hannibal (2001) - Rated 25 Oct 2015
50 36% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 25 Oct 2015