chelsea31

chelsea31
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 46% Cinderella Man (2005) - Rated 13 Feb 2012
66 31% Pirate Radio (2009) - Rated 13 Feb 2012
82 67% Marley & Me (2008) - Rated 13 Feb 2012
48 10% The Jane Austen Book Club (2007) - Rated 13 Feb 2012
62 22% Knocked Up (2007) - Rated 13 Feb 2012
74 42% Remember Me (2010) - Rated 13 Feb 2012
70 34% Definitely, Maybe (2008) - Rated 13 Feb 2012
61 20% John Tucker Must Die (2006) - Rated 13 Feb 2012
78 50% Nights in Rodanthe (2008) - Rated 13 Feb 2012
82 67% No Strings Attached (2011) - Rated 13 Feb 2012