chenavni

chenavni
Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 70% The Karate Kid (1984) - Rated 27 Oct 2015
90 70% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 27 Oct 2015
90 70% Ghostbusters (1984) - Rated 27 Oct 2015
87 31% Eurotrip (2004) - Rated 27 Oct 2015
88 41% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 27 Oct 2015
85 15% King Kong (2005) - Rated 27 Oct 2015
90 70% American History X (1998) - Rated 27 Oct 2015
88 41% Ever Since the World Ended (2001) - Rated 27 Oct 2015
91 82% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 27 Oct 2015
89 55% X-Men: First Class (2011) - Rated 27 Oct 2015