cherrypie

cherrypie
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2010
Location: sivas, Turkey
Age: 37
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 63% Revolutionary Road (2008) - Rated 20 Nov 2010
90 49% Definitely, Maybe (2008) - Rated 09 Nov 2010
93 62% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 08 Nov 2010
95 70% The Painted Veil (2006) - Rated 08 Nov 2010
90 49% Sunshine Cleaning (2009) - Rated 08 Nov 2010
90 49% It's Complicated (2009) - Rated 08 Nov 2010
70 13% My Sassy Girl (2008) - Rated 08 Nov 2010
100 89% Léon: The Professional (1994) - Rated 25 Sep 2010
90 49% Machete (2010) - Rated 25 Sep 2010
80 23% The Expendables (2010) - Rated 25 Sep 2010