cherylcohen

cherylcohen
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2017
Location: Singapore
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 96% Pulp Fiction (1994) - Rated 30 Dec 2017
80 65% Coco (2017) - Rated 30 Dec 2017
80 65% Get Out (2017) - Rated 30 Dec 2017
70 15% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 30 Dec 2017
80 65% Step Up (2006) - Rated 30 Dec 2017
80 65% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 30 Dec 2017
80 65% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 30 Dec 2017
80 65% La La Land (2016) - Rated 30 Dec 2017
75 30% Fantastic Four (2005) - Rated 30 Dec 2017
75 30% Goodfellas (1990) - Rated 30 Dec 2017