Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
chessguy

Flick Fan - 78 Film Ratings

Member Since: Aug 18, 2018

Location: UK

Bio: Tralala
more Recent Ratings
Check out chessguy's...
70 42% Interstellar (2014) - Aug 18, 2018
50 22% Godzilla (1998) - Aug 18, 2018
75 48% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 18, 2018
87 83% Full Metal Jacket (1987) - Aug 18, 2018
60 35% Men in Black II (2002) - Aug 18, 2018
85 78% The Blues Brothers (1980) - Aug 18, 2018
80 65% 10 Things I Hate About You (1999) - Aug 18, 2018
15 12% District 9 (2009) - Aug 18, 2018
87 83% The Matrix (1999) - Aug 18, 2018
77 52% The Matrix Reloaded (2003) - Aug 18, 2018