chickinkiev

chickinkiev
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2014
Location: Kyiv, Ukraine
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 0% That Thing You Do! (1996) - Rated 27 Jul 2014
85 0% Burnt by the Sun (1994) - Rated 27 Jul 2014
95 0% Yozhik v tumane (1975) - Rated 27 Jul 2014
100 0% The Blues Brothers (1980) - Rated 27 Jul 2014
95 0% Love Actually (2003) - Rated 27 Jul 2014
90 0% The Big Lebowski (1998) - Rated 27 Jul 2014
90 0% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 27 Jul 2014
90 0% Frozen (2013) - Rated 27 Jul 2014
90 0% Waking Ned Devine (1998) - Rated 27 Jul 2014
90 0% Trainspotting (1996) - Rated 27 Jul 2014