Chickovsky

chickovsky
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 94% The Iron Giant (1999) - Rated 13 Jun 2021
80 69% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 13 Jun 2021
100 97% The Martian (2015) - Rated 13 Jun 2021
80 69% Green Book (2018) - Rated 13 Jun 2021
85 84% Marley & Me (2008) - Rated 13 Jun 2021
85 84% Interstellar (2014) - Rated 13 Jun 2021
60 29% Demolition Man (1993) - Rated 13 Jun 2021
90 90% Megamind (2010) - Rated 13 Jun 2021
85 84% Cloverfield (2008) - Rated 13 Jun 2021
60 29% Iron Man 2 (2010) - Rated 13 Jun 2021