chiola

chiola
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2013
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 49% The Big Lebowski (1998) - Rated 09 Jun 2013
70 6% The Terminator (1984) - Rated 09 Jun 2013
91 85% Rushmore (1998) - Rated 09 Jun 2013
91 85% Style Wars (1983) - Rated 09 Jun 2013
90 77% American Psycho (2000) - Rated 09 Jun 2013
88 54% Almost Famous (2000) - Rated 09 Jun 2013
89 65% Pirate Radio (2009) - Rated 09 Jun 2013
89 65% Empire Records (1995) - Rated 09 Jun 2013
91 85% Dazed and Confused (1993) - Rated 09 Jun 2013
92 90% Waking Life (2001) - Rated 09 Jun 2013