chitery

chitery
Movie Buff - 351 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2010
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 88% No Country for Old Men (2007) - Rated 25 May 2010
74 52% Shakespeare in Love (1998) - Rated 25 May 2010
80 72% Wayne's World (1992) - Rated 25 May 2010
80 72% Grindhouse (2007) - Rated 25 May 2010
67 36% Con Air (1997) - Rated 25 May 2010
20 4% Scooby-Doo (2002) - Rated 25 May 2010
20 4% Joe Dirt (2001) - Rated 25 May 2010
75 55% Kung Fu Panda (2008) - Rated 25 May 2010
80 72% Se7en (1995) - Rated 25 May 2010
50 18% Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 25 May 2010