chitrams

chitrams
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2020
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 71% Ocean's 8 (2018) - Rated 25 Dec 2020
85 71% Your Name. (2016) - Rated 25 Dec 2020
85 71% 3 Idiots (2009) - Rated 25 Dec 2020
30 9% The Office (2001) - Rated 25 Dec 2020
80 47% The Princess Switch (2018) - Rated 25 Dec 2020
75 28% Easy A (2010) - Rated 25 Dec 2020
2% Orphan (2009) - Rated 25 Dec 2020
80 47% Mulan (1998) - Rated 25 Dec 2020
80 47% Tenet (2020) - Rated 25 Dec 2020
100 92% Interstellar (2014) - Rated 25 Dec 2020