chitty

chitty
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2011
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 88% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 05 Jul 2011
90 70% Naked Lunch (1991) - Rated 05 Jul 2011
90 70% Man Bites Dog (1992) - Rated 05 Jul 2011
90 70% Audition (1999) - Rated 05 Jul 2011
90 70% Lucifer Rising (1972) - Rated 05 Jul 2011
90 70% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 05 Jul 2011
95 88% Woman in the Dunes (1964) - Rated 05 Jul 2011
95 88% Koyaanisqatsi (1982) - Rated 05 Jul 2011
95 88% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 05 Jul 2011
90 70% El Topo (1970) - Rated 05 Jul 2011