Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
chivo

Movie Buff - 302 Film Ratings

Member Since: Jun 25, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
45 28% Lucy In The Sky (2019) - Oct 10, 2019
85 80% Il traditore (2019) - Oct 10, 2019
80 69% The Farewell (2019) - Oct 10, 2019
60 35% Frankie (2019) - Oct 10, 2019
80 69% The Wild Goose Lake (2019) - Oct 10, 2019
50 29% Oh Mercy! (2019) - Oct 10, 2019
60 35% The Burnt Orange Heresy (2019) - Oct 10, 2019
60 35% Wasp Network (2019) - Oct 10, 2019
70 50% Little Joe (2019) - Oct 10, 2019
70 50% Jojo Rabbit (2019) - Oct 10, 2019