chombo

chombo
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 14% The Hangover (2009) - Rated 05 Apr 2016
90 92% The Godfather: Part II (1974) - Rated 05 Apr 2016
66 28% The Bourne Legacy (2012) - Rated 05 Apr 2016
70 34% Black Hawk Down (2001) - Rated 05 Apr 2016
55 20% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 05 Apr 2016
80 66% Rear Window (1954) - Rated 05 Apr 2016
60 24% 28 Days Later (2002) - Rated 05 Apr 2016
71 39% 300 (2007) - Rated 05 Apr 2016
80 66% Primer (2004) - Rated 05 Apr 2016
83 79% Blue Velvet (1986) - Rated 05 Apr 2016