chorbotown

chorbotown
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 14% La casa de papel (2017) - Rated 16 Apr 2020
75 25% Memories of Murder (2003) - Rated 20 Mar 2020
95 82% Oldboy (2003) - Rated 18 Mar 2020
100 95% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 17 Mar 2020
85 48% Spider-Man: Far from Home (2019) - Rated 17 Mar 2020
85 48% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 15 Mar 2020
90 65% Whiplash (2014) - Rated 15 Mar 2020
90 65% Predestination (2014) - Rated 08 Mar 2020
100 95% Parasite (2019) - Rated 31 Jan 2020
95 82% The Matrix (1999) - Rated 19 Jan 2020