Chris2111

chris2111
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2020
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 56% Official Secrets (2019) - Rated 21 Sep 2020
95 76% Nightcrawler (2014) - Rated 20 Sep 2020
95 76% Prisoners (2013) - Rated 20 Sep 2020
95 76% Zodiac (2007) - Rated 20 Sep 2020
95 76% Mystic River (2003) - Rated 20 Sep 2020
90 63% Fleabag (2016) - Rated 19 Sep 2020
90 63% Better Call Saul (2015) - Rated 19 Sep 2020
95 76% Westworld (2016) - Rated 19 Sep 2020
95 76% Family Guy (1999) - Rated 19 Sep 2020
95 76% American Dad (2005) - Rated 19 Sep 2020